top of page

UPS Polska - z UPS łączy nas bardzo wiele. MBE jest detalicznym partnerem świadczącym usługi kurierskie oraz pocztowe. 

UPS wykupiło punkty Mail Boxes Etc. w USA oraz Kanadzie w roku 2001. Pozostałe oddziały pozostają w bliskich relacjach z UPS

(więcej na https://www.ups.com/pl/pl/about/history/2000-2009.page.)

W MBE dostępne opcjonalne usługi oferowane przez UPS:

 

UPS Wine - Mail Boxes Etc. posiada umowę na mocy której może odbierać i przesyłać napoje alkoholowe - wina, piwa, w sposób bezpieczny oraz zgodny z regulaminem UPS. Usługa realizowana jest na terenie Unii Europejskiej. 

 

UPS Antyki -   MBE podpisało specjalną umowę , dzięki której możemy przyjmować i przesyłać antyki na terenie Unii Europejskiej. 

Serwisy UPS dostępne w Mail Boxes Etc.:

PACZKI:

UPS Standard: standardowa usługa przesyłki paczki. Przesyłki w 99% docierają na następny dzień. opcja dostępna w serwisie krajowym oraz międzynarodowym (Europa)

UPS Express Saver: gwarantowana dostawa na następny dzień , do godz. 12 (największe miasta) , do 14 (mniejsze miasta) oraz do końca dnia (każde pozostałe miejsce). Mail Boxes Etc. posiada na tą opcje najlepszą cenę na rynku. Dostawa następnego dnia do większości ośrodków gospodarczych w Europie, a do USA i Kanady w przeciągu 2 dni roboczych.  

UPS Express: gwarantowana dostawa następnego dnia do godz. 10.30 (duże miasta) oraz do 12 (każde inne miejsce). Ekspresowa dostawa na terenie Europy - do 10.30 lub 12 do głównych ośrodków.

UPS Express Plus: gwarantowana dostawa do godz. 9.00 w większości miejsc w Polsce i Europie. Do USA i Kanady dostawa przez 8.00 drugiego dnia roboczego. 

Każdy wariant "express" objęty gwarancją zwrotu pieniędzy. 

UPS Expedited: ekonomiczna dostawa przesyłek do krajów spoza Unii Europejskiej. Dostawa w przeciągu 3 - 5 dni. Usługa dostępna wyłącznie w serwisie międzynarodowym. 

PALETY:

UPS Worldwide Express Freight: międzynarodowa dostawa palet w ekspresowym czasie 1-3 dni od nadania. Przesyłka objęta opcją Gwarancja zwrotu pieniędzy. Serwis dostępny również w wariancie premium, z dostawą do godz. 12 lub 14 

UPS Standard paletowy: ekonomiczna dostawa palet na terenie Polski. Większość palet dociera na następny dzień. 

UPS Express paletowy: gwarantowana dostawa na następny dzień do godz. 12 (główne miasta) oraz do końca dnia roboczego (pozostałe miejsca)

DOSTAWY TEGO SAMEGO DNIA: 

UPS Today: doręczenie paczek tego samego dnia w ramach tego samego miasta. W zależności od wybranej opcji, serwis dostępny w wersji Standard (do końca dnia), Express Saver (do 2,5h), Express (do 1 h)

bottom of page