top of page

Jakie informacje zbieramy?

Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy wszelkie informacje, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w jakikolwiek inny sposób. Ponadto zbieramy adres protokołu internetowego (IP) używany do połączenia komputera z Internetem; Login; adres e-mail; hasło; informacje o komputerze i połączeniu oraz historia zakupów. Możemy używać narzędzi programowych do pomiaru i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasów odpowiedzi strony, długości wizyt na określonych stronach, informacji o interakcji na stronie oraz metod używanych do opuszczania strony. Gromadzimy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, komunikaty); szczegóły płatności (w tym informacje o karcie kredytowej), komentarze, opinie, recenzje produktów, rekomendacje i profil osobisty.

Jak zbieramy informacje?

Kiedy przeprowadzasz transakcję na naszej stronie internetowej, w ramach tego procesu zbieramy dane osobowe, które nam podajesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie z określonych powyżej powodów.

Dlaczego zbieramy takie dane osobowe?

Gromadzimy takie dane nieosobowe i osobowe w następujących celach:

1. Aby świadczyć i obsługiwać Usługi;

2. Aby zapewnić stałą pomoc dla klientów i wsparcie techniczne;

3. Aby móc kontaktować się z naszymi Gośćmi i Użytkownikami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień dotyczących usług i wiadomości promocyjnych;

4. Tworzenie zagregowanych danych statystycznych i innych zagregowanych i / lub wywnioskowanych informacji nieosobowych, które my lub nasi partnerzy biznesowi mogą wykorzystywać do świadczenia i ulepszania naszych odpowiednich usług;

5. Do przestrzegania wszelkich obowiązujących praw i przepisów.

 

Jak przechowujemy, wykorzystujemy, udostępniamy i ujawniamy Twoje dane osobowe?

Nasza firma jest hostowana na platformie Wix.com. Wix.com udostępnia nam platformę internetową, która umożliwia nam sprzedaż naszych produktów i usług. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem magazynu danych, baz danych i ogólnych aplikacji Wix.com. Wix.com przechowuje dane na bezpiecznych serwerach zabezpieczone firewallem.

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich oferowane przez Wix.com i używane przez naszą firmę są zgodne ze standardami określonymi przez PCI-DSS, zarządzanymi przez PCI Security Standards Council, która jest wspólnym wysiłkiem marek takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover. Wymagania PCI-DSS pomagają zapewnić bezpieczne przetwarzanie danych karty kredytowej przez nasz sklep i jego dostawców usług.

Jak komunikujemy się z odwiedzającymi Twoją witrynę?

Możemy skontaktować się z Tobą, aby powiadomić Cię o Twoim koncie, rozwiązać problemy z Twoim kontem, rozwiązać spór, pobrać należne opłaty lub pieniądze, sondować Twoje opinie za pomocą ankiet lub kwestionariuszy, przesyłać aktualizacje o naszej firmie lub w inny sposób konieczne, aby skontaktować się z Tobą w celu wyegzekwowania naszej Umowy z użytkownikiem, obowiązujących przepisów krajowych oraz wszelkich umów, które możemy zawrzeć z Tobą. W tym celu możemy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości tekstowych i poczty.

W jaki sposób odwiedzający witrynę mogą wycofać swoją zgodę?

Jeśli nie chcesz, abyśmy już przetwarzali Twoje dane, skontaktuj się z nami pod adresem mbe2549@mbe.pl

Aktualizacje polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste jej sprawdzanie. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, powiadomimy Cię tutaj, że została zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy i / lub ujawniamy je.

Pytania i Twoje dane kontaktowe

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zmienić lub usunąć jakiekolwiek dane osobowe, które posiadamy o Tobie, zapraszamy do kontaktu pod adresem mbe2549@mbe.pl.

bottom of page