top of page

Przesyłki kurierskie z usługą pakowania

W Mail Boxes Etc. Piaseczno bezpiecznie przekażesz dowolną paczkę do odbiorcy. Dowiedz się więcej o naszych unikatowych usługach.

Przesyłki kurierskie oraz usługa pakowania jest jedną z naszych głównych specjalizacji. W MBE możesz być spokojny o losy swoich przesyłek, niezależnie czy wysyłasz sporadycznie czy codziennie.
Jak to działa?
oferujemy przesyłki kurierskie dostosowane do Twoich potrzeb. Gdy potrzebujesz przewieźć paczkę z MBE, możesz to zrobić na kilka sposobów. Najdogodniej jest przenieść paczkę bezpośrednio do naszego punktu- nie musisz wówczas czekać na kuriera w domu lub firmie- to my przekażemy ją wybranej firmie kurierskiej. Jeżeli prowadzisz firmę i wysyłasz sporo paczek zapytaj nas o możliwe godziny odbiorów paczek- zaproponujemy przedziały godzinowe w zależności od Twoich potrzeb- odbiory odbywałyby się bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy.
W MBE zajmuje się również dokumentami przewozowymi- otrzymasz gotowy dokument, który wystarczy przykleić do paczki lub po prostu przynieść paczkę do nas a my już zajmiemy się dokumentacją. Dla osób wysyłających wiele przesyłek miesięcznie mamy wyjątkową ofertę- pełną obsługę transportową- zadbamy o odebranie paczki, dokumentację (listy, faktury, dokumenty towarzyszące, materiały reklamowe itd.), usługi dodatkowe (ubezpieczenia, pobrania, dostawy zastrzeżone). Zajmiemy się również ewentualnymi reklamacjami, które jednak od czasu do czasu zdarzają się w transporcie.

bottom of page