top of page

Przesyłki kurierskie z usługą pakowania 

IMG_20180813_165307.jpg

W Mail Boxes Etc. Piaseczno bezpiecznie przekażesz dowolną paczkę do odbiorcy. Dowiedz się więcej o naszych unikatowych usługach.

 

Przesyłki kurierskie oraz usługa pakowania jest jedną z naszych głównych specjalizacji. W MBE możesz być spokojny o losy swoich przesyłek , niezależnie czy wysyłasz sporadycznie czy codziennie. 

Jak to działa? 

Oferujemy przesyłki kurierskie dostosowane do Twoich potrzeb. Gdy potrzebujesz przewieźć paczkę z MBE, możesz to zrobić na kilka sposobów. Najdogodniej jest przynieść paczkę bezpośrednio do naszego punktu - nie musisz wówczas czekać na kuriera w domu lub firmie - to my przekażemy ją wybranej firmie kurierskiej. Jeżeli prowadzisz firmę i wysyłasz sporo paczek zapytaj nas o możliwe godziny odbiorów paczek - zaproponujemy przedziały godzinowe w zależności od Twoich potrzeb - odbiory odbywałby się bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy. 

MBE zajmuje się również dokumentami przewozowymi - otrzymasz gotowy dokument, który wystarczy przykleić do paczki lub po prostu przynieść paczkę do nas a my już zajmiemy się dokumentacją. 

Dla osób wysyłających wiele przesyłek miesięcznie mamy wyjątkową ofertę - pełną obsługę transportową - zadbamy o odebranie paczki, dokumentacje (listy, faktury, dokumenty towarzyszące, materiały reklamowe itd), usługi dodatkowe (ubezpieczenia, pobrania, dostawy zastrzeżone). Zajmiemy się również ewentualnymi reklamacjami, które jednak od czasu do czasu zdarzają się w transporcie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz sporo towaru a nie masz gdzie go magazynować? Zleć nam taką usługę! 

Dla naszych klientów prowadzimy magazyny z pełną obsługą - od przyjmowania zamówień, przez bezpieczne pakowanie, konfekcjonowane, dokumentacje , na zwrotach kończąc. Stany magazynowe są na bieżąco aktualizowane, dostępne 24h w naszym internetowym magazynie - masz na bieżącą wgląd w stany , realizacje zamówień, dostaw etc. 

Co jeśli masz do przesłania wyjątkowo wartościowy przedmiot ? W MBE oferujemy, specjalne stworzone na potrzebę przesyłek kurierskich , ubezpieczenie MBE SafeValue - w pełni zabezpieczona przesyłka na 100% wartość , bezpiecznie zapakowania i nadana w najszybszych serwisach kurierskich. Gwarantujemy pełną ochronę a w przypadku uszkodzenia lub zagubienia paczki - procedura reklamacyjna jest uproszona do minimum a zwrot wartości gwarantowany. 

Ponieważ miesięcznie przesyłamy tysiące przesyłek, wiemy dokładnie który kurier działa najefektywniej w danym rejonie. Skorzystaj z doświadczenia sieci Mail Boxes Etc. a oszczędzisz czas i pieniądze. 

IMG_20180731_122745.jpg
IMG_20180726_131003.jpg
bottom of page